KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14976281
nr 1497 6281
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 32, Rökande kvinna, 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 45x37, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:08:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr